Aladdin Tools

hakkimizda

ALADDIN TOOLS

     Gelişmiş arge departmanımız ve ileri teknoloji üretim parkımız sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel üretimler yapılarak; müşterilerimizin iş gücü ve zaman kazancı arttırılmaktadır. 

     7.000 m2 lik yüksek üretim kapasitesine sahip fabrikamızda, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu bütün ürün çeşitleri en iyi kalite prensibimiz ile üretilmektedir. İthalat ve İhracat alanlarında ki gelişmelerimiz yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize gerek ürün yelpazesi gerekse hızlı sevkiyat açısından büyük destek sunmaktadır. 

      Doğal taş sektörü ülkemizin sosyal ve ekonomik yaşantısında da çok önemli rol oynamaktadır. Fabrikamızın kurulmasının ana hedefi yalnızca sarf malzeme gereksinimini karşılamak değil, doğal taş sektörünü ve dolayısıyla ülkemizi kalkındırmak olmuştur. Bu alanda yaptığımız arge çalışmalarımız ile sektörümüzü daha ileriye taşımaktan ve müşterilerimize en iyi çözüm ortakları olmaktan gururluyuz.

     Bayilikle ilgili oluşacak yeni talepleri değerlendirerek; bayii teşkilatımıza, yapımarket ve ara toptancı şirketlerine yer vermekteyiz. Biz mevcut ve aramıza yeni katılacak olan bütün iş ortaklarımızın en güvenilir çözüm noktasıyız. Yeni müşteriler kazanmak için çalışırken de, mevcut müşterilerimizin iş gücünü arttırmaya yönelik arge çalışmalarımız sürekli devam etmektedir.